Domů / Novinky / Světový den zraku 12. 10. 2017
Kategorie
Články
  Odběr novinek

  Světový den zraku 12. 10. 2017

  Světový den zraku 12. 10. 2017    Světový den zraku je nejdůležitější komunikační událostí v kalendáři zdraví očí. Je to ideální čas zapojit do světa problematiky zraku rodinu, rodinných pacientů, rodinných známých, ty, kteří málokdy myslí na oční vyšetření, na prevenci očních onemocnění.

  Den 12. 10. 2017 je Světovým dnem zraku.

  Světový den zraku je nejdůležitější komunikační událostí v kalendáři zdraví očí. Je to ideální čas zapojit do světa problematiky zraku rodinu, rodinných pacientů, rodinných známých, ty, kteří málokdy myslí na oční vyšetření, na prevenci očních onemocnění.

  V tomto roce zajistila organizace, která se věnuje této problematice, aby svět věnoval pozornost otázkám péče o oči, které ovlivňují životy ve všech zemích.

  Co je to první, co můžete udělat pro svůj zrak? Naplánovat si preventivní oční vyšetření u našeho očního specialisty, zvlášť, když jsme nositeli kontaktních čoček. Prevence je vždy lehčí a jednodušší než terapie.

  Věříme, že každý z nás se chce starat o svůj zrak a proto i my v nejlevnějších kontaktních čočkách. sk podporujeme Světový den zraku a tímto si ho znovu připomínáme.

  Zrak je pro nás nejdůležitějším smyslem, chraňme si ho ( "jako oko v hlavě").

  Chcete být informován o zajímavostech ze světa kontaktních čoček? Klikněte sem na odběr novinek.